انجمن شاه کلید(بزرگترین وبروزترین انجمن ایران)
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
بنردونی

کلیک کن

مواضيع مماثلة
    المواضيع الأخيرة
    » 9 درس مهم زندگی
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-12, 3:13 am من طرف Mehdi

» جشنواره کیک های خاص در روسیه
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-11, 1:05 pm من طرف Mehdi

» خلاقیت و ابتکار های بامزه و دیدنی
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-10, 10:37 am من طرف Mehdi

» سربازی به این میگن !!!!!!!!!!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 12:52 pm من طرف Mehdi

» چشم اندازهای زیبای طبیعت
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 12:40 pm من طرف Mehdi

» بازی با موز !!!!!!!!!!!!!!!!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 12:29 pm من طرف Mehdi

» ایجادآثارهنری باپوست تخم مرغ
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 12:22 pm من طرف Mehdi

» تلفیقی از هنر عکاسی و طراحی با مداد
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 12:02 pm من طرف Mehdi

» عکس های بامزه و خنده دار از کودکان
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 4:51 am من طرف Mehdi

» عکس های داغ روز=فوتوکاتورهای طنز3
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 4:46 am من طرف Mehdi

» عکس های کودکان ناز و دوست داشتنی
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-09, 4:24 am من طرف Mehdi

» آواتاردلخواه آزادشد!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-08, 4:45 am من طرف Mehdi

» عکس جالبی از استاد علی نصیریان در مقابل تندیس خود!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-03, 12:03 pm من طرف مصطفی ستاریان

» عکس های جدید کودکان (۲)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-03, 4:08 am من طرف Mehdi

» عکس های جدید کودکان (1)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-03, 4:00 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه ی زیرباران(2)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:54 pm من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه ی زیرباران
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:49 pm من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه هنری(4)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:43 pm من طرف Mehdi

» بیسکویت با طرح عاشقانه
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:39 pm من طرف Mehdi

» عکس عاشقانه – زوج های عاشق
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:34 pm من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه هنری(3)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:27 pm من طرف Mehdi

» عکس های جدید و بسیار زیبای عاشقانه (۲)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:09 pm من طرف Mehdi

» عکس های جدید و بسیار زیبای عاشقانه
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 12:01 pm من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه با متن فارسی(3)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 7:56 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه – قلب های زیبا (5)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 7:49 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه – قلب های زیبا(4)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 7:42 am من طرف Mehdi

» عکسهایی عاشقانه از لحظه تنهایی
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 7:33 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه هنری(2)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 4:41 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه – قلب های زیبا (3)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 4:34 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه – قلب های زیبا (2)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 4:17 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه با متن فارسی (۲)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 4:13 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه – قلب های زیبا
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 4:04 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه هنری
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 4:00 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه بامتن فارسی
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 3:53 am من طرف Mehdi

» عکس های عاشقانه واحساسی جدید
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-02, 3:39 am من طرف Mehdi

» تبادل لینک وبنرباما!!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-01, 10:01 am من طرف Mehdi

» بافعالیت جایزه بگیرید!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-01, 3:26 am من طرف Mehdi

» بافعالیت کم مدیرو...شوید!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-01, 3:17 am من طرف Mehdi

» عکس هایی از چند ساعت عجیب
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-01, 2:07 am من طرف مصطفی ستاریان

» یکی از قویترین مردان ایران به اتهام قتل بازداشت شد!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-06-01, 1:56 am من طرف مصطفی ستاریان

» عکس های طبیعت=عکس های زیبا و رویایی (بازتاب در آب)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-31, 5:39 am من طرف Mehdi

» عکس هایی خنده دار=وقتی آقایان عروس شوند؟!!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-31, 5:24 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=خلاقیت یعنی این!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-31, 5:01 am من طرف Mehdi

» عکس های طبیعت=حیرت انگیزترین دیدنی های دنیا!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-31, 4:29 am من طرف Mehdi

» کاریکاتوری از سران کشورهای جهان
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-30, 1:59 pm من طرف مصطفی ستاریان

» عکس های حیوانات=صحنه های نادر از حیات وحش
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-30, 9:06 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=نگاهی به ده مورد از عجیبترین ساخته های دست بشر!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-30, 8:35 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=حیرت انگیزترین معماری های دنیا
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-30, 2:56 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=بزرگترین پل چوبی دنیا!!!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-30, 2:50 am من طرف Mehdi

» عکس های ماشین وموتور=یادی از اتومبیل های لوکس و گرانقیمت قدیم!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-30, 2:43 am من طرف Mehdi

» عکس های داغ روز=فتوکاتور های طنز داغ روز!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 12:04 pm من طرف Mehdi

» عکس های موتوروماشین=سریع ترین ماشین های جهان!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 11:52 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=چرا که نه! (بدون شرح)
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 11:38 am من طرف Mehdi

» عکس های داغ روز=اسپورت ترین پیکان ایران!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 11:25 am من طرف Mehdi

» عکس های خنده داروبامزه ی حیوانات!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 11:06 am من طرف Mehdi

» عکس های حیوانات=جانداران زیردریا!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 10:51 am من طرف Mehdi

» عکس های حیوانات= زیباومنتخب حیات وحش
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 6:20 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=مسابقه عجیب ترین ریش و سبیل ها در نروژ !
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 6:00 am من طرف Mehdi

» عکس های حیوانات=پرندگان بهستی
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 5:51 am من طرف Mehdi

» عکس های جالب ودیدنی=اسب یه گونه ای دیگر!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-29, 5:37 am من طرف Mehdi

» پیرزن و اداره پست !
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-27, 3:06 am من طرف مصطفی ستاریان

» راننده باهوش اینشتین!
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-27, 2:54 am من طرف مصطفی ستاریان

» اطلاعیه های کلی انجمن شاه کلید
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-26, 8:54 am من طرف Mehdi

» قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید
    قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty2011-05-26, 8:36 am من طرف Mehdi

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

آمارواطلاعات
    تقويم
    وضعيت درياهو
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 43 و در تاريخ 2024-01-26, 4:44 pm بوده است.
    اوقات شرعی
    ديکشنری آنلاين
    لینک دوستان

قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید

قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید Empty قوانین عضویت واستقاده ازانجمن شاه کلید

پست  Mehdi 2011-05-26, 8:36 am

سلام

لطفا قبل از استفاده ازانجمن شاه کلیدزير را به دقت مطالعه كنيد:

هدف ساخت این تالار:

قانون شماره 1)
    تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در تالار از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.
    حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگيسی به جای فارسی ايجاد نماييد.

قانون شماره 2)
    کاربران تالار می بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 3)
    کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم، برخورد جدی خواهد شد.
    راهنمايی در اين زمينه: ‌برای انتخاب موضوع می توانيد از كلمات كليدی سوال خود استفاده كنيد.

قانون شماره 4)
    این تالار محلی جهت (تفریح،آموزش و...) می باشد. پس لطفا سعی کنید مطالب خود را در رابطه با این موضوع و يا با موضوعات وابسته به آن ارسال نمایید.

قانون شماره 5)
    مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوما نظر و یا مطلب مسئولین تالار نمی باشد.

قانون شماره 6)
    در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک تالار یا سایت دیگر می باشید، حتما منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود، حتما نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره 7)
    در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصی خود، از تبلیغات تجاری (سايت و غير) خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتی كه سايت شما فعاليت آموزشی و يا فرهنگی دارد با ذكر فعاليت سايت برای شناساندن آن به كاربران می توانيد امضا را به سايت خود لينک دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد. در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

عكسها و مطالبی كه در امضا استفاده می شود نبايد باعث شلوغ شدن يک تاپيک شود به نحوی كه امكان خواندن متون تاپيک براي كاربر مشكل شود.
    به عنوان مثال:
    - استفاده از رنگ های متضاد كه باعث اذيت شدن چشم بيننده می شود.
    - استفاده از رنگ های همرنگ یا مشابه رنگ زمینه
    - استفاده از سايز بزرگ برای فونتهای متون استفاده شده در امضا *بزرگتر از سایز 3 مجاز نمی باشد*
    - استفاده از عكسهای بزرگ (از نظر ابعادي) و حجيم *حداکثر سایز مجاز 700 پیکسل در طول و 200 پیکسل در عرض می باشد
    - حداکثر حجم مجاز برای کلیه عکسها 1 مگابایت می باشد
    - استفاده از كلمات ركيک، توهين به افراد و اصناف، لينک به سايتهای نا مربوط، معرفی آدرس ايميل و اطلاعات خصوصی افراد و ... در امضا ممنوع است.
    - و موارد مشابه ...

پيشنهاد ما برای كسانی كه قصد معرفی كامل سايت خود و يا خدمات (از جمله هاستينگ) را دارند اين است كه در انجمن مربوطه و با توجه به قوانين كلی سايت و آن انجمن، موضوع را مطرح كنند و در امضا خود به آن تاپيک لينک دهند. بدون به كار بردن جملات و عكسهای تبليغاتی ... اين كار چندين حسن دارد: يكی اينكه كاربر می تواند خود و خدمات خود را معرفی نمايد و از طرفی اين امكان به فرد بيننده داده می شود كه در رابطه با خدمات معرفی كننده به بحث و تبادل نظر بپردازد.

قانون شماره Cool
    لطفا از ساخت بیشتر از یک حساب در تالار جدا خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر، تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و دسترسی وي به تالار قطع خواهد شد.

قانون شماره 9)
    لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامتناسب خودداری نمایید.

قانون شماره 10)
    لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید.
    بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.

قانون شماره 11)
    لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوال هایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 12)
    لطفا در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال (یا سوال) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره 13)
    از نوشتن نامه های تجاری و يا تبليغات تجاری پرهيز كنيد. در صورتی كه ارسال های مذكور مربوط به تبليغات تجاری باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر، آن اكانت برای هميشه بسته خواهد شد.

قانون شماره 14)
    از نوشتن يک سوال و يا يک نامه در انجمن های مختلف خودداری كنيد. طبق قانون شماره 9 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.

قانون شماره 15)
    مسئوليت تمامی فايل ها و يا تصاوير و ... كه از طريق تالار رد و بدل می شوند بر عهده كاربر فرستنده می باشد و تالار در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدی در زمينه سالم بودن آنها، ويروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد می كنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايی كه كار ويروس يابی و اسكن فايلها را بر عهده دارند، چک نماييد.

قانون شماره 16)
    برای امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد در صورتی كه مستقيما با يک كاربر از طريق ايميل، چت و يا هر طريقه ديگری ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره 17)
    در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به تالار قطع خواهد شد.

قانون شماره 18)
    تغيير نام كاربری فقط توسط مديران تالار مجاز است. چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد برای مدير تالار پيغام خصوصی ارسال نماييد و در آن پيغام نام كاربری قبلی، نام كاربری جديد و آدرس ايميل خود را که در ثبت نام تالار وارد نموده اید قيد نماييد.

قانون شماره 19)
    لطفا در زمان مطرح كردن مطلبی در انجمن ها، به مسايل و قوانين جمهوری اسلامی احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جدا خودداری فرماييد. ضمنا از نوشتن هر گونه مسايل مربوط به سياست جلوگيری كنيد كه در اين صورت، دسترسی كاربر برای هميشه به تالار قطع خواهد شد.

قانون شماره 20)
    چنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمایی‌ و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی‌ آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.

قانون شماره 21)
    در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی‌ شود، چنانچه کاربری خود بجای مدیر در زمینه ای تصمیم گیری و شخصا با کاربر دیگری برخورد کند سریعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد.

قانون شماره 22)
    در صورت ملاحظه هر گونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی‌ در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن ها آن ارسال سریعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 23)
    هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 24)
    هرگونه بحثی‌ که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی‌ خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در صورتی‌ که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی‌ شما شد می توانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 25)
    از قرار دادن ايميل و ‌شماره تلفن در انجمن خوداری كنيد (مگر در مواردی كه مديريت انجمن اجازه آن را داده باشد). در صورت برخورد با چنين موضوعی با كاربر برخورد خواهد شد و در صورت تكرار اكانت وی حذف خواهد شد.

قانون شماره 26)
    كاربران گرامى بياد داشته باشند و دقت نمايند جهت مطرح نمودن سوال، يافتن نرم افزار از قبيل (نرم افزارهاى كاربردى و ...)، پيدا نمودن سوالى كه مد نظر داريد جستجو را به عنوان اولين قدم منظور کنند تا از باز شدن تاپيک‌های هم موضوع جلوگيری شود.

قانون شماره 27)
    هر گونه بحث سياسی در اين انجمن ممنوع می باشد. در صورت رويت پست كاربر پاک و با وی برخورد خواهد شد.

قانون شماره 28)
    ارسال پست به هر خط و زبانی جز فارسی مجاز نيست و کاربران بايد به زبان و خط فارسی تايپ کنند.

ضضقانون شماره 29)
    ارسال پست های پياپی و با محتوای يکسان يا مرتبط مجاز نيست و کاربران بايد پست‌های قبلی خود را ويرايش کنند.

قانون شماره 30)
    تمامی قوانين بايد اجرا شوند و اگر نياز به تغييراتی برای موضوع خاصی باشد مستقيما توسط مدير كل انجمن اجازه صادر خواهد شد، اين اجازه تنها در محدوه اجازه‌ نامه معتبر می‌باشد و در ديگر بخش‌ها قابل اجرا نيست.

قانون شماره 31)
    مباحث مربوط به Hack (از ديد منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیدا در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند برنامه ها و آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هكران و مشابه که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است. در صورتی که غیر از این عمل شود اكانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره 32)
    در صورت داشتن انتقاد از مدیران لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آن را برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آن را فقط از طریق پیغام خصوصی‌ در جریان بگذارید و ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ و در صورت لزوم مشورت های لازم انجام شود.
    چنانچه یکی‌ از مدیرهای مذکور به دلیل مشغله های شخصی‌ فرصت رسیدگی‌ به مشکلات شما را در آن زمان نداشت می توانید برای مدیر دیگر مشکل خود را ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی‌ کامل نمایند.

قانون شماره 33)
    خرید و فروش در پیغام خصوصی تنها در صورت دو طرفه بودن رابطه مجاز می باشد. اما در صورتی که کاربری از شما به دلیل ارسال پیغام های خصوصی تبلیغاتی، اسپم، توهین و غیره شکایت کرد، بعد از بررسی شدن موضوع، بخش پیغام خصوصی شما بسته خواهد شد.
    متاسفانه در روزهای اخیر شکایت های زیادی توسط کاربران در مورد پیغام های خصوصی این چنینی به دستمون رسیده، بنابراین در صورتی که شخصی در پیغام خصوصی برای شما مزاحمت ایجاد کرد، کافیست پیغام خصوصی رو به مدیر برگشت دهید تا به مشکل شما رسیدگی شود.

قانون شماره 34)
    ایجاد حساب کاربری شبیه نام کاربری مدیران سایت و یا استفاده از آواتار و یا اطلاعات آنها که باعث سر درگمی کاربر شود، ممنوع است و در صورت مشاهده دسترسی کاربر بدون اخطار قبلی بسته خواهد شد.

قانون شماره 35)
    مزاحمت برای مدیران در پیغام خصوصی یا تشویق دیگران برای این امر، خلاف قوانین محسوب می شود و در صورتی که کاربر یکبار به قوانین توجه نکرد، با وی برخورد جدی خواهد شد.

قانون شماره 36)
    در تاپیک کاری به تاریخ پست ها و حال و احوال پرسی و کلماتی نظیر اینها که باعث بروز شدن تاپیک های قدیمی و شلوغ شدن تاپیک می گردد خودداری کنید. در صورتی که کاربران رعایت نکردند با آنها برخورد جدی خواهد شد.

قانون كپی رايت:
    در صورتی كه می خواهيد از مباحث و آموزش هايی كه در اين انجمن ها ذكر شده است در جايی ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام تالار و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينک پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

توجه: حذف کردن اکانت در موارد ضروری صورت می گیرد. در این قوانین اکانت کاربر نسبت به تخلف انجام داده از "یک هفته" تا "یک ماه" یا "حذف و ابدی" صورت می گیرد.

از اين پس تمامی قوانين فوق برای كاربران اجرا می شود و تصميم گيری در رابطه با قانونی بودن و يا مغايرت با قانون بر عهده مدير سايت است.
    در اين بين ممكن است خيلی از كاربران اين قوانين را رعايت نكنند و از چشم ما نيز دور باشند، از شما ممنون خواهيم بود در صورتی كه هر گونه بی قانونی را مشاهده نموديد به مدیر اطلاع دهيد.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسال های خود را در تالار به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از تالار حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین تالار و دستور العمل ها بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم.
    به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این تالار برای شما
    [right]

[/right
    Mehdi
    Mehdi
    مدیرکل انجمن
    مدیرکل انجمن

تعداد پستها : 124

http://shahkelid.tk

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة